JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Doprava, rozvoz a skládání uhlí

V rámci naší silniční autodopravy Vám rádi poskytneme rozvoz suchého uhlí. Disponujeme vlastními rozvozovými vozidly o kapacitě 5-15 tun. V dešti pro Vás přepravíme uhlí pod plachtou tak, abychom Vám ho dodali vždy suché. Při objednávce uhlí nad 25q je doprava až do 40 km zdarma.


Více o nákladní autodopravě   SKLÁDÁNÍ UHLÍ PÁSOVÝM DOPRAVNÍKEM

Naší nákladní autodopravou Vám přivezeme uhlí na určené místo a složíme přímo do vašeho sklepa. Při skládání uhlí využíváme pásové dopravníky, které jsou součástí výbavy našich nákladních vozů určené pro přepravu uhlí


Výhodou pásových dopravníků je, že nepotřebujete zdroj elektrické energie, protože pohon zajišťuje hydraulika našich nákladních aut. Mezi další výhody patří nastavitelná výška a pohyb dopravníkem do stran. Uhlí složíme s minimální prašností, protože pás je zakrytý a pod pás si můžete umístit i ochrannou plachtu.


Neváhejte a kontaktujte naše uhelné sklady ve Voticích a Svinkách, kde prodáváme a rozvážíme kvalitní ledvické uhlí z dolů Bílina. Dodáváme hnědé uhlí ořech a kostka, černé uhlí ořech a kostka, koks a uhelné brikety.


Více o prodeji uhlí   Skládání uhlí pásovým dopravníkem poskytujeme našim zákazníkům po celé ČR i zahraničí. Působíme především ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a Praze. Naše uhlí včetně skládání uhlí pásovým dopravníkem můžete objednat v našem uhelném skladu přímo ve Voticích v okrese Benešov ve Středních Čechách, mezi Prahou a Táborem. Druhý náš uhelný sklad naleznete ve Svinky - Vlastiboř v okrese Tábor v Jižních Čechách. 


Naši zákazníci jsou především z lokalit Votice, Svinky, Praha, Říčany, Benešov, Čerčany, Vlašim, Příbram, Plzeň, Sedlčany, Pelhřimov, Jihlava, Soběslav, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Písek, Milevsko a mnoho dalších lokalit z ČR. Kontakty na naše sklady naleznete v sekci Kontakty ».