JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Nákladní autodoprava

Nákladní silniční motorovou dopravu naše firma provozuje od roku 1992. Za tuto dobu jsme v nákladní autodopravě získali mnoho zkušeností, které se samozřejmě projevují v kvalitě našich služeb, poskytujeme přístup na profesionální úrovni, vysokou kvalitu služeb a seriózní komunikaci a odborné poradenství.
PŘEPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLŮ

V současné době se zabýváme přepravou sypkých materiálů velkoobjemovými (50m3) návěsy po celé České republice. Požadovaný sypký materiál dopravíme k zákazníkovi v dohodnutém čase na určené místo a v požadované kvalitě. Zákazníkovi spolehlivě sypký materiál zajistíme a po domluvě převezeme na místo určení. Za deště přepravovaný materiál zajistíme zaplachtováním korby auta.DOPRAVA PÍSKU, DRTĚ, KAČÍRKU

Nákladní autodopravou Vám rádi dopravíme písek např. pro beton a maltu. Dále křemičitý písek např. pro zámkové dlažby a lité betony. Též Vám bez starostí přivezeme drtě (štěrky) a tříděný kačírek.


Více o prodeji písků   


ROZVOZ UHLÍ, KOKSU, BRIKET

V oblasti tuhých paliv Vám rádi přepravíme kvalitní ledvické uhlí z dolů Bílina, které je známo nejvyšší jakostí. Provádíme rozvoz suchého uhlí v rozvozových vozech 4, 6 a 8 tun. V dešti rozvážíme uhlí pod plachtou tak, aby se k zákazníkovi dostalo vždy zcela suché. Při nákupu nad 25q je doprava až do 40 km zdarma.

V našich uhelných skladech ve Voticích a Svinky je pro Vás připraveno k přepravě hnědé i černé uhlí v různých zrnitostech, dále kvalitní koks a hnědouhelné i černouhelné brikety.


Více o prodeji uhlí   SKLÁDÁNÍ UHLÍ

Na vaše přání Vám složíme sypké materiály na vámi určené místo. Uhlí Vám složíme pásovým dopravníkem např. přímo do sklepa s minimální prašností a bez potřeby zdroje elektrické energie.


Skládání uhlí  PŘEPRAVA NADROZMĚRNÝCH NÁKLADŮ

V rámci našich komplexních služeb z oblasti nákladní autodopravy Vám rádi poskytneme přepravu těžkých, velkoobjemových či nadrozměrných nákladů či zásilek.


Nadrozměrné náklady   CENY AUTODOPRAVY A SYPKÝCH MATERIÁLŮ

K přepravě sypkých materiálů máme k dispozici naši vlastní nákladní autodopravu s návěsy, proto nabízíme sypké materiály za nízké ceny oproti konkurenci. Nyní při objednání nad 25q uhlí je jeho dovoz do 40 km zdarma.


Ceník  Silniční nákladní autodopravu sypkých materiálů poskytujeme našim zákazníkům po celé ČR i zahraničí. Působíme především ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a Praze. Naše sypké materiály můžete objednat v uhelném skladu přímo ve Voticích v okrese Benešov ve Středních Čechách, mezi Prahou a Táborem. Druhý náš uhelný sklad naleznete ve Svinky - Vlastiboř v okrese Tábor v Jižních Čechách. 


Naši zákazníci jsou především z lokalit Votice, Svinky, Praha, Říčany, Benešov, Čerčany, Vlašim, Příbram, Plzeň, Sedlčany, Pelhřimov, Jihlava, Soběslav, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Písek, Milevsko a mnoho dalších lokalit z ČR. Kontakty na naše sklady naleznete v sekci Kontakty ».