JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Kačírek

Kačírkem nazýváme přírodní kamenivo, které je získáváno tříděním říčního písku. Tento říční písek získáváme těžbou v pískovnách z nánosů, nebo je bagrován z říčního dna a je tvořen jednotlivými zrny o různé velikosti, které mají ohlazené hrany a nízký tvarový index.

Kačírek lze využít pro různé podsypy, srovnání terénních nerovností, nebo jako zásyp pro odvod vody. Dále je hojně využíván pro dekorace jako okrasný kačírek na zahradách a v zahradních jezírkách pro okraje a dno.


Zaoblená zrna a oblázky kačírku zajištují, že je kačírek v podstatě nezhutnitelný, proto je např. využití ve stavebnictví vhodné pouze tam, kde nemožná zhutnitelnost je naopak výhodou.
PRODEJ A DOPRAVA KAČÍRKU

V našich uhelných skladech ve Voticích a Svinkách máme pro Vás k odběru tříděný kačírek. V rámci komplexního prodeje písků a drceného kameniva přímo poskytujeme nákladní autodopravu na vámi určené místo za přijatelné ceny. Ceny kačírku naleznete v rubrice ceník. Pro více informací ohledně technické specifikace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem, nebo osobně na jedné z našich kontaktních poboček.


Více o prodeji písků