Vážení zákazníci, dovolujeme si vás tímto upozornit, že naše společnost bude ve dnech 1.7. – 5.7.2024 z důvodu čerpání celozávodní dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení

JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Písky

Pískem nazýváme směs jemných zrn horniny nebo malých kamínků. Složení písku se mění v závislosti na jeho zdroji. Písek v základním rozdělení dělíme na kopaný písek a štěrkopísek (říční a tříděný).

Pro malty a omítky se ve většině případů používá velmi jemný kopaný písek, který má po vyschnutí velkou tvrdost a velkou soudržnost.

Jako přísada do betonů se používá štěrkopísek, který je hrubší než kopaný písek a též má velice dobrou pevnost a soudržnost po vyschnutí. Tento štěrkopísek rozdělujeme na říční a tříděný, kdy říční obsahuje i množství kamenů a balvanů z důvodu jeho těžby z koryt řek jako naplavenina. Tříděný se rozděluje do různých frakcí a nejpoužívanější z nich je 0-4mm.
 PRODEJ A DOPRAVA PÍSKU

V našich uhelných skladech ve Voticích a Svinkách máme pro Vás k odběru kvalitní písek z Polabí pro beton, maltu a dále křemičitý písek pro litý beton, dlažbu atd. v různých frakcích. V rámci komplexního prodeje písků přímo poskytujeme nákladní autodopravu na vámi určené místo za přijatelné ceny. Ceny písku včetně ceny dopravy písku naleznete v rubrice ceník. Pro více informací ohledně technické specifikace a přesné cenové kalkulace písků nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem, nebo osobně na jedné z našich kontaktních poboček.


Více o prodeji písků