JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Drcené kamenivo (drť, štěrk)

Drtě neboli drcené kamenivo (štěrk) má charakteristiku nepravidelného a ostrohranného tvaru s drsným povrchem. Toto drcené kamenivo se získává drcením větších kusů horniny. Vyrobené drtě se potom třídí na jednotlivé frakce a slouží jako finální produkt pro zásypy, gabióny, jako přísada betonových směsí, malt, asfaltů a do pokladních a drenážních vrstev.


Drtě jsou členěny dle zrnitosti, které potom odpovídají konkrétnímu použití. Např. drť při zrnitosti 0-4mm se ve většině případech využívá pro prosívky. Drť 4-8mm se používá pro zámkovou dlažbu jako podsyp, který se následně zhutní. Drť 8-16mm se využívá jako betonářský štěrk. Drť 16-32mm je vhodná jako podkladový štěrk. Uvedené členění zrnitosti je základní, avšak existují i další rozměry zrnitostí.
PRODEJ A DOPRAVA ŠTĚRKU, DRTĚ

V našich uhelných skladech ve Voticích a Svinkách máme pro Vás k odběru drtě (štěrk) v různých frakcích. V rámci komplexního prodeje drceného kameniva přímo poskytujeme nákladní autodopravu na vámi určené místo za přijatelné ceny. Ceny drtí (štěrku) včetně ceny dopravy drceného kameniva naleznete v rubrice ceník. Pro více informací ohledně technické specifikace a přesné cenové kalkulace drtí nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem, nebo osobně na jedné z našich kontaktních poboček.


Více o prodeji drtě, štěrku