Vážení zákazníci, dovolujeme si vás tímto upozornit, že naše společnost bude ve dnech 1.7. – 5.7.2024 z důvodu čerpání celozávodní dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení

JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Uhelné brikety

Hnědouhelné brikety se vyznačují vysokou výhřevností, nízkým obsahem síry a popela. Dále u nich při zvlhnutí nedochází k rozpadu ani samovznícení.


Uhelné brikety jsou vyráběny z uhelného prachu. Tento uhelný prach se lisuje pod tlakem v briketovacím lisu, kdy se uhelný prach slepí, aniž by musely být použity přídavné přísady a lepidla. Tvar briket je většinou oblého kvádru a barevností se shoduje s barvou uhlí, z něhož jsou brikety vyrobené.
 

Jedna z hlavních předností briket je jejich stálá teplota při spalování a výhodou je i jejich úspornější skladování v menších prostorách.

 


PRODEJ A DOPRAVA UHELNÝCH BRIKET

V našich uhelných skladech ve Voticích a Svinkách máme pro Vás k odběru kvalitní hnědouhelné brikety. V rámci prodeje uhelných briket přímo poskytujeme nákladní autodopravu na vámi určené místoCeny uhelných briket včetně ceny dopravy naleznete v rubrice ceník. Pro více informací ohledně technické specifikace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem, nebo osobně na jedné z našich kontaktních poboček.


Více o prodeji briket