JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Přeprava nadrozměrných nákladů

V rámci našich komplexních služeb z oblasti nákladní autodopravy Vám rádi poskytneme přepravu těžkých, velkoobjemových či nadrozměrných nákladů.


Více o nákladní autodopravě   NADROZMĚRNÉ, VELKOOBJEMOVÉ, TĚŽKÉ NÁKLADY

Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu týmu jsme schopni pro Vás zajistit velkoobjemovou či nadrozměrnou dopravu velmi náročných projektů. Naše přeprava nadrozměrných nákladů či zásilek je pro Vás realizována pomocí našeho moderního vozového parku.


Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto Vám odborně pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího a efektivně ekonomického způsobu velkoobjemové či nadrozměrné přepravy při zachování nejvyšší možné kvality a nízké investici. Efektivně pro Vás navrhneme dopravní trasu, zajistíme průjezdnost přepravní trasy včetně všech potřebných povolení a v neposlední řadě zajistíme i doprovod přepravy nadměrných nákladů.


Máte-li zájem o přepravu nadrozměrných nákladů, např. přepravu stavebních strojů, přepravu zemědělských strojů, přepravu harvestorů, přepravu lesních strojů, přepravu vrtných souprav a průmyslových výrobků nebo přepravu plato návěsy atd., neváhejte nás kontaktovat.
CENY NADROZMĚRNÉ PŘEPRAVY

Pro těžkou a nadrozměrnou silniční autodopravu máme k dispozici naši vlastní techniku, a proto nabízíme příjemné ceny oproti konkurenci. Ohledně cen dopravy za velkoobjemové či nadměrné zásilky navštivte náš ceník, nebo nás nejlépe kontaktujte pro přesnou kalkulaci na klíč podle vašich požadavků.

 
Ceník   Nadrozměrnou či velkoobjemovou přepravu zásilek poskytujeme našim zákazníkům po celé ČR i zahraničí. Působíme především ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a Praze. Naši dopravu pro převoz těžkých či nadměrných materiálů a techniky můžete objednat u nás v uhelném skladu přímo ve Voticích v okrese Benešov ve Středních Čechách, mezi Prahou a Táborem. Druhý náš uhelný sklad naleznete ve Svinky - Vlastiboř v okrese Tábor v Jižních Čechách. 


Naši zákazníci jsou především z lokalit Votice, Svinky, Praha, Říčany, Benešov, Čerčany, Vlašim, Příbram, Plzeň, Sedlčany, Pelhřimov, Jihlava, Soběslav, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Písek, Milevsko a mnoho dalších lokalit z ČR. Kontakty na naše sklady naleznete v sekci Kontakty ».