JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Prodej uhlí, koksu, briket

V našich uhelných skladech Votice a Svinky prodáváme nízkosirnaté ledvické uhlí z SD a.s. Doly Bílina.

Prodáváme kvalitní hnědé uhlí, tak i černé uhlí, které je  určeno jak pro zákazníky v průmyslu, teplárenství, energetice a pro komunální spotřebu, tak i pro menší a střední zdroje a domácnosti. Ledvické uhlí z dolů Bílina prodáváme v druzích kostka a ořech známé nízkým obsahem dehtu, síry a jiných škodlivin a současně je tříděné a zbavené prachu. Dále prodáváme kvalitní koks a uhelné brikety.

 PRODEJ LEDVICKÉHO UHLÍ

Veškeré druhy Ledvického uhlí mají stejnou výhřevnost (Qir) 17,6 MJ/kg, obsah popela (Ad) 9,8%, obsah vody (Wtr) 30,2% a obsah síry (Std) 0,77%. Rozdíl je pouze ve velikosti jednotlivých kusů uhlí (zrnitosti).HNĚDÉ UHLÍ

Hnědé uhlí ořech 1: zrnitost 20-40 mm
Hnědé uhlí ořech 2: zrnitost 10-25 mm
Hnědé uhlí kostka: zrnitost 40-100 mmČERNÉ UHLÍ

Černé uhlí kostka: zrnitost 40-80 mm


Více o uhlí   

KOKS

Koks: zrnitost 20-40 mm


Více o koksu   

UHELNÉ BRIKETY

Prodej hnědouhelných briket, které jsou vyrobeny ze zušlechtěného mouru.


Více o briketách   


DOPRAVA UHLÍ

Na vaše přání Vám uhlí přivezeme a složíme pásovým dopravníkem přímo do sklepa.


Doprava a skládání uhlí  CENY UHLÍ, KOKSU, BRIKET

Ceny za prodej hnědého a černého uhlí, koksu a briket naleznete v naší sekci ceníku.
 

Ceník  Hnědé uhlí, černé uhlí, koks a uhelné brikety prodáváme a dovážíme našim zákazníkům po celé ČR i zahraničí. Působíme především ve Středočeském kraji, Jihočeském kraji a Praze. Naše produkty můžete zakoupit nebo objednat v uhelném skladu přímo ve Voticích v okrese Benešov ve Středních Čechách, mezi Prahou a Táborem. Druhý náš uhelný sklad naleznete ve Svinky - Vlastiboř v okrese Tábor v Jižních Čechách. 


Naši odběratelé pochází zejména z lokalit Votice, Svinky, Praha, Říčany, Benešov, Čerčany, Vlašim, Příbram, Plzeň, Sedlčany, Pelhřimov, Jihlava, Soběslav, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Písek, Milevsko a mnoho dalších lokalit z ČR. Kontakty na naše sklady naleznete v sekci Kontakty ».