JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Ceník

Vážení zákazníci, dle vašich požadavků Vám naše obchodní oddělení připraví cenovou nabídku na dodávku našich produktů a služeb. Souhrnné a aktuální ceníky produktů a služeb našich uhelných skladů ve Voticích a Svinkách jsou pro Vás níže k dispozici ke stažení.


CENÍKY KE STAŽENÍ

Ceník VOTICE sklad        Ceník SVINKY sklad       


Pro aktuálně rychlé zjištění jednotlivých cen a komplexních kalkulací nás neváhejte kontaktovat pomocí níže uvedeného formuláře nebo využijte přímo e-mail. Pro rychlejší komunikaci nám neváhejte zavolat, např. pomocí bezplatné telefonní linky dle našich kontaktních informací v sekci Kontakty ».


Kontakty   Obratem Vám připravíme jednotlivé ceny, nebo komplexní kalkulaci na míru našich produktů a služeb dle vaší poptávky. Např. pro hnědé uhlí (ořech 1, ořech 2, kostka), černé uhlí (kostka), koks, uhelné brikety (hnědouhelné a černouhelné brikety).

Dále pro veškeré sypké materiály, písek (pro beton a maltu), křemičitý písek (pro beton, zámkovou dlažbu atd.), drcené kamenivo (drtě - štěrk) a kačírek.

V neposlední řadě Vám rádi připravíme ceny a kalkulace pro služby naší silniční autodopravy, nákladní autodopravy, dopravy včetně skládání uhlí pásovým dopravníkem, přepravy nadrozměrných (nadměrných) či velkoobjemových a těžkých nákladů.