Vážení zákazníci, dovolujeme si vás tímto upozornit, že naše společnost bude ve dnech 1.7. – 5.7.2024 z důvodu čerpání celozávodní dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení

JARNÍ SLEVY – Probíhají jarní slevy na Bílinské hnědé uhlí. Ceny platí pouze do vyprodání zásob!


Černé, hnědé uhlí

Uhlí je získáváno těžbou z povrchových nebo hlubinných dolů a používá se především jako palivo pro získávání tepla a energie.


Mezi nejkvalitnější uhlí v České republice se řadí Bílinské uhlí z Ledvic ze SD a.s. Doly Bílina (Ledvické uhlí), které dodávají naše uhelné sklady. Bílinské uhlí z Ledvic je nejžádanější hnědé tříděné uhlí v ČR.


Ledvické uhlí je jeden z nejlevnějších způsobů vytápění, jedná se o perspektivní tuzemský zdroj energie a jeho zásoby jsou dostatečné pro náš trh a tím nevzniká závislost na dovozu ze zahraničí.


V závislosti na kvalitě se těžné uhlí upravuje drcením, tříděním a rozdružováním na pestrý sortiment obchodních uhelných produktů - tříděného a prachového uhlí, palivových směsí s určením pro široké spektrum odběratelů v průmyslu, energetice, teplárenství a pro komunální spotřebu. Pro malé a střední zdroje, komunální a ostatní firemní sféru a domácnosti je dodáváno tříděné Ledvické uhlí v druzích kostka, ořech 1 a ořech 2.

 


PRODEJ A DOPRAVA LEDVICKÉHO UHLÍ

V našich uhelných skladech ve Voticích a Svinkách máme pro Vás k odběru černé a hnědé uhlí. V rámci komplexního prodeje uhlí přímo poskytujeme nákladní autodopravu na vámi určené místo a skládání uhlí pásovým dopravníkemCeny černého a hnědého uhlí včetně ceny dopravy uhlí naleznete v rubrice ceník. Pro více informací ohledně technické specifikace nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem, nebo osobně na jedné z našich kontaktních poboček.


Více o prodeji uhlí